Location: Солотвино (64)

Солотвино – унікальна перлина Закарпатської області, Тячівського району. Крихітне містечко на кордоні з Румунією – якісне природне оздоровлення тут не вимагає від гостей грандіозних витрат, відпочинок і розваги абсолютно доступні. Солоні озера – це Українське «Мертве Море» доступніше і дешевше знаменитого Ізраїльсько-Йорданського курорту.

Не потрібно летіти в іншу країну на відпочинок, житло і їжа недорогі, атмосфера на курорті комфортна і душевна, відпочивайте в задоволення. Для дітей в Солотвино відкрито кілька луна-парків з атракціонами і ігровими майданчиками.

Головне озеро курорту Кунігунда і десяток озер поменше щільно оточені приватними базами відпочинку і готелями. Для проживаючих тут відпочинок на озерах безкоштовний. Для тих, хто зняв житло в приватному секторі Солотвино, вхід коштує від 20-50 гривень, залежно від комфортності умов на території. Є пляжі, де вхід для дітей і пенсіонерів безкоштовний.

В компанії нових друзів можна відправитися на відпочинок в нічні клуби Рахова, Тячева, Хуста або найближчі містечка Румунії. З Солотвина організовують екскурсії по замкам Закарпаття (Мукачівський замок, Ужгородський замок, Хустський замок, Перечинський замок), на термальні джерела Берегово та в термальні джерела Косино, а також відвідати географічний центр Європи.

В Солотвино працює унікальна алергологічна лікарня, до якої їдуть з усієї України та ближнього зарубіжжя. Колись в спелеоцентрі алергологічної лікарні Солотвина на глибині 300 метрів в солі були облаштовані палати для перебування хворих протягом 10-25 годин. Зараз вони ліквідовані і залиті водою. Лікування відбувається в прохолодних і спокійних соляних печерах (кімнатах) під приємну музику. Відпочиваючим пропонують фізіотерапевтичні процедури, масаж, аплікації грязі, сольові ванни.

Перебуваючи на оздоровчому відпочинку в Солотвино вже через кілька годин зникає нежить, знімаються спазми астматиків і легко дихають алергіки. Бактерицидне повітря очищає слизову і легені, знімає запалення і прискорює одужання. Солона вода в басейнах і озері покращує самопочуття, очищуються пори шкіри і згасають алергічні прояви.

Порівняти властивості