Обираючи між базою відпочинку, комплексом, котеджем та приватним сектором, спирайтесь на співвідношення пропонованого сервісу і комфорту до заявленої ціни.

Попереджаємо: Ціна можуть бути суттєво різні на дату відпочинку, завантаженість курорту в Солотвино.  

Самі дешеві номери для проживання в приватному секторі переважно оснащенні тільки ліжками від 2 до 5 місць, вартість орієнтовно від 50-100 грн., з чоловіка. Всі зручності на території: кухня, загальний душ (бак з водою), туалет у вигляді дерев’яної кабіни (без змивання), бесідки, можливо з парковою для автомобіля.

Звісно ми говоримо про самий дешевий варіант проживання для відпочинку в Солотвино.

Також відносно дешеві економ варіанти номерів бувають і на базах відпочинку, але вже з покращеними умовами, у вигляді чистих загальних душових і туалетів із змиванням, бувають і виключення в чистоті, стає зрозумілим при огляді самої бази відпочинку.

Рецепт: Звертайте увагу на відгуки відпочиваючих на сторінці закладу  в соц. мережах, посилання розташоване на кожному закладі, адже це дає повну відповідь на більшість Ваших запитань, на нашому сайті Ви бачите рейтинг компанії, який також визначається оцінками туристів які відвідали даний заклад.

Аби не дорого, але з санвузлом на поверсі, та адекватними зручностями на території. Тоді радимо звернути увагу на бази відпочинку, в яких зазначена необхідна інформація в описі, для зручності ми також виводимо інформацію по номерам і категоріям а також пропонований сервіс, послуги.