Ціни на відпочинок в Солотвино

Ціни на відпочинок в Солотвино біля солоних озер в приватному секторі. Ідеальний варіант недорогого і, в той самий час, повноцінного відпочинку в оточені сім’ї і дзрузів. Комфортні умови проживання з соляними басейнами можна знайти в комплексах відпочинку. Затишні садиби і котеджі розташовані як біля самих озер так і не подалік від них, ціна на проживання в 2018 році трішки зросли, порівнюючи з минулими роками але всеодно моджа за помірну ціну знайти житло для сімейного відпочинку. Затишні дерев’яні котеджі і бази відпочинку, дають прохолоду в спекотний день, дозволять відпочити від водних процедур і засмагання на сонці.

Вартість проживання залежить від розташування закладу від солених озер і басейнів, так званої курортної зони відпочинку в Солотвино. Відпочинок в Солотвино доступний всім, від бюджетного відпочинку до супер комфортного проживання. Дуже просто обрати собі проживання для відпочинку, заклади і готелі, вілли, котеджі і садиби а також приватний сектор в Солотвино пропонують безліч пропозицій від екном класу до класу ВІП відпочинку. Більшість закладів облаштовані всім для комфортного відпочинку в Солотвино, ну а ціни орієнтовно починаються з 100грн. з чоловіка і можуть сягнути 1200 грн. за добу.

Багато туристів з усієї України обирають відпочинок і оздоровлення в Солотвино, щорічно тут відпочиває близько 100 000 чоловік. Солотвино знаходиться між Раховом та Тячевом на березі річки Тиса, через нього проходить автомобільна траса Ужгород – Рахів, є залізничний вокзал, щодня курсує потяг Київ -Солотвино.

Саме із сіллю пов’язана історія виникнення та розвитку цього населеного пункту. Солотвино було основним постачальником солі до країн Західної Європи. Сіль туди доставляли «Соляним шляхом». Сучасне  селище розташоване на величезному підземному моноліті кам’яної солі, соляний шар тягнеться аж до Хуста — на десятки кілометрів в доісторичні часи тут було море, археологи підтверджують це відбитками риб та морських тварин у соляних брилах.