Визначились з відпочинком? Солотвино – це те, що Вам потрібно? Допоможемо і проінформуємо, як обирати відпочинок в Солотвино 2020 році, в якому районі і які ціни на проживання в Солотвино. Така собі інструкція, як обирати комплекс, котедж, базу відпочинку чи приватний сектор в Солотвино.

Типи відпочинку в Солотвино:

 • водні атракції: пляжі, басейни, аквапарки;
 • тиша і спокій – стан дзен;
 • лікувальний та оздоровчий  відпочинок;
 • приватний сектор, бази відпочинку;
 • нічні клуби, дискотеки;

Місця відпочинку в Солотвино

Хтось приїжджає в Солотвино автомобілем, автобусом, а дехто поїздом. На перший погляд здається, що легко знайде вільний номер для відпочинку в приватному секторі Солотвино.

Ось Вам перша наша порада, варто подбати про бронювання заздалегідь. Особливо тим, хто доїжджає на відпочинок в Солотвино поїздом, якщо Вам на перший погляд все одно де проживати..  То все це закінчується як тільки, Ви побачите номери, чи хатинку типу «супер економ» в приватному секторі. Можливо такий варіант вас і влаштує, якщо Вам потрібно тільки ліжко.. Можете залишити речі в кімнаті, та й податись на пляж до басейну чи озера з солоною водою, та харчуючись десь в кафе на терасі.

Переважна більшість обирає бази відпочинку в Солотвино, щоб поряд була розвинута інфраструктура – магазини, кафе, ринок, ігрові майданчики для дітей та дискотеки для дорослих. Комусь хочеться побути в тиші, ніжитись під сонцем під звуки вітру, вдихаючи пахощі трав та зустрічати світанки, а вечері спостерігати як сонце ховається в горах.

Пляж. Басейн. Аквапарк та водні атракції.

Відпочинок в Солотвино аби був пляж біля солоних озер, тоді наша Вам порада краще обирати праву частину від заїзду на солені озера. Саме там велике скупчення баз відпочинку з природними озерами, решта баз відпочинку чи комплексів, користають басейни з солоною водою. Перевагами між природною водою і водою в басейні, є її фільтрація, тому потрібно зважати на цей фактор, якщо Ви відпочиваєте з дітьми.

Відпочинок в Солотвино Солоні озера
Відпочинок Солотвино. Солоні озера.

Тиша і спокій, стан ДЗЕН

Відпочинок в Солотвино аби насолодитись тишею, спокоєм, тоді наша порада, Вам краще обрати розміщення в далені від озер, за дамбою з права від заїзду, в зеленому масиві. Саме там є те, що Ви шукаєте, на достатній відстані від шумних баз і комплексів з нічними дискотеками.

Відпочинок в Солотвино Басейни
Бази відпочинку з басейнами. Солоною водою.

Оздоровчий відпочинок. Лікування.

Відпочити в Солотвино аби покращити своє здоров’я чи дитини, тоді наша Вам порада, краще обирати відпочинок в приватному секторі. З правої або лівої частини не доїжджаючи до озер, неподалік від солоних озер та басейнів.  В приватному секторі, Ви також зможете домовитись про домашнє харчування (молоко, сир, домашні овочі і фрукти). Цілодобові магазини, аптеки, то це все знаходиться по головній дорозі (траса H-09), яка проходить через Солотвино.

Відпочинок Солотвино Приватний сектор
Відпочинок Солотвино. Приватний сектор.

Приватний сектор, чи база відпочинку?

Обираючи відпочинок в Солотвино, завжди постає питання, що обрати? Насправді добре відпочити можна там і там, а ось що для Вас ступінь якості, то вже інша справа. Клас і категорія відпочинку має не аби яке значення, більшість баз відпочинку можна віднести від 1 до 3 зіркового рівня, не враховуючи категорії “супер економ”. Мало хто має категорії «5 зірок», «4 зірки», «3 зірки», «2 зірки», «1 зірка», «Без зірок».

Класифікація дозволяє:

 • підвищити довіру клієнтів;
 • відобразити рівень комфортності і ступінь якості послуг;
 • притримуватись місцевих стандартів і міжнародних;

В Україні поки з обов’язковою класифікацією готелів, садиб і інших місць тимчасового проживання все заплутано і не є обов’язковим. Стандартизація не оновлюється вже роки, тому важко розрізнити а тим більше зрозуміти, який рівень комфорту і якість послуг Ви отримаєте. Навіть якщо готель, база відпочинку або комплекс має відповідну категорію. Щоб зрозуміти якість і комфорт, сервіс, переглядайте відгуки і лайки які отримує той чи інший об’єкт на веб-сайті Путівник Карпат.

Відчуй справжній VIP відпочинок

Вишуканий рівень відпочинок в Солотвино з проживанням в номерах преміум класу, потрібно дуже ретельно обирати. Деякі готелі і бази відпочинку можна відносити до цієї категорії тільки умовно. Всі об’єкти на веб-сайті Путівник Карпат з позначкою VIP проходять ретельну перевірку, робляться огляди і тільки після цього отримують відповідний статус.

Пропонуємо до Вашого перегляду:

 • VIP і преміум відпочинок в Солотвино;
 • Номери і апартаменти класу VIP;
 • Котеджі VIP, сервіс Все включено;