Корчма ПІДКОВА ресторан в Перечині

Ресторан «Корчма Підкова», став улюбленим місцем відпочинку як місцевих мешканців, так і гостей нашого краю. Що й не дивно, адже закарпатці – найгостинніші в Європі, а наша кухня – найсмачніша в світі! У нас, як у великому казані змішалися смаки та аромати українських, польських, угорських, словацьких, єврейських та циганських страв. Створені в «Підкові» різноманітні овочеві й м’ясні салати та домашні соління, холодні й гарячі закуски, дуже багато м’ясних страв, риба, наші фірмові страви та традиційні закарпатські кремзлики, гурка, домашні ковбаски, пироги, бограч, форель, банош – нікого не залишать байдужим і кожен знайде тут щось собі до вподоби. А шашлик, ребра, печена картопля!..

До людей, які до нас приходять, ми ставимось не як до клієнтів, а як до найкращих гостей або найліпших друзів, на зустріч із якими давно чекали. Ми переконані, що коли страва приготована з душею і любов’ю до гостя, тільки зі свіжих і якісних складників та за рецептами домашньої кухні – вона приречена бути смачною!

А ввічливе обслуговування, старовинний інтер’єр і атмосфера справжньої закарпатської корчми та помірні, навіть для Закарпаття, ціни обов’язково додадуть Вам гарного настрою! Двері «Підкови» зажди відриті для Вас, дорогі гості. Тож приходьте й пригощайтеся на здоров’я!

Контакти:

Закарпатська область
м. Перечин, вул. В. Маяковського, 3

+38 (050) 188-36-03
+38 (095) 917-80-76