Харчування

На відпочинку в Карпатах є заклади, про які знають тільки місцеві. Вони не розрекламовані, але це не означає, що вони гірші від інших розрекламованих. Часто – навпаки. Орієнтуючись на постійних відвідувачів, і мало коли на туристів, які мало коли сюди приходять. Це оптимальний варіант, щоб дешево, смачно та ситно поїсти домашніх страв.
Є і багато чарівних місць які приймають туристів з різних куточків України і щоб Вам простіше було зробити вибір, ми склали список де можна смачно по обідати, смачно по вечеряти. Замовити в ресторані улюблену страву.
Вирушаючи на гастрономічно-кулінарний тур в Карпати, вам знадобиться інформація яку ми зібрали для Вас. Знаходьте ті заклади де готують смачні сніданки, а також обіди і вечері, де можна чудово провести час. Де швидко і недорого поїсти в колибі, кафе, піцерії чи ресторані, також Ви дізнаєтесь які заклади працюють цілодобово.

Корчма Підкова в Перечині

Корчма ПІДКОВА ресторан в Перечині

Ресторан «Корчма Підкова», став улюбленим місцем відпочинку як місцевих мешканців, так і гостей нашого краю. Що й не дивно, адже ...
Детальніше