Садиба сім’ї МИХАЙЛА ПОЛИЧКА відпочинок Виноградів

❱❱ Проживання у Виноградові приватний сектор, комфортний відпочинок в гостинній садибі у сім’ї Михайла Поличка ✓ Відпочинок в Закарпатті літом. Двоповерховий будинок. ☎ +38 (050) 925 59..

Ціна від 400,00 грн. /ніч

Опис

Забронювати проживання у Виноградові, відпочинок в гостинній садибі у сім’ї Михайла Поличка, яка знаходиться у Закарпатті в м. Виногадів Виноградівського району, Закарпатської області. Садиба розташована на околиці м. Виноградів неподалік південної частини Шаланківської гори Виноградівського району, за 100 м від будинку проходить автотраса державного значення Хуст-Берегово. На відстані 1 км знаходиться багатопрофільний санаторій «Теплиця» з термальними водами. Неподалік  кордон Румунії КПП «Дякове».

Колекція сортів винограду у сім’ї Поличко нараховує понад 250 видів столового і технічного призначення. Господарі виготовляють вино у власному винному підвалі, де цілорічно, для кращого настоювання вин підтримується температура на рівні 14-16°C. Протягом дегустаційного сеансу, господарі радо запрошують відвідати винний підвал, де розповідають захоплюючі історії про технологію дозрівання та зберігання вина.

Помешкання:

На 1-му поверсі облаштовано дегустаційний зал, де відвідувачам пропонують скуштувати кращі закарпатські вина власного виробництва. Візитівкою сім’ї Поличко є сухе вино „Каберне Совіньйон”, яке має тонкий пастельний аромат і терпкий присмак.

На 2-му поверсі розміщені три  люкс, півлюкс та стандарт. Кімнати з усіма зручностями (двоспальне ліжко, телевізор, кондиціонер)

До послуг гостей велика кухня, сад, виноградники і живе свіже натуральне вино з підвалу, яке нагороджене призовими медалями різних конкурсів. Садиба гарантує комфортне проживання та повноцінне харчування. До послуг гостей традиційна закарпатська та угорська кухня.

Облаштовано місце для стоянки автотранспорту. Гарантована цілодобова медична допомога. Комплекс працює цілодобово.

Водопостачання: Холодна та гаряча вода постійно.

Відпочинок:

екскурсійне обслуговування
спуски на катамаранах по річці Тисі
риболовля
полювання

 

Сервіс за додаткову оплату:
екскурсійне обслуговування
спуски на катамаранах по річці Тисі
риболовля
полювання

 

Контакти:

Закарпатська область, Виноградівський район
м. Виноградів, вул. Копанська, 250а

+38 050 925 59 80
+38 050 906 80 51

Карта

Відгуки

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review