База відпочинку ЕЛІТ відпочинок Солотвино

❱❱ Проживання в Солотвино приватний сектор, комфортне проживання в комплексі «ЕЛІТ»✓ Оздоровчий відпочинок в Закарпатті літом. Двоповерховий будинок. ☎ +38 (096)-808-93..

Телефон +38 (096) 808-93-93

Опис

Забронювати проживання в Солотвино, відпочинок в комплексі ЕЛІТ, який знаходиться в Закарпатті в селі Солотвино, Тячівського району, Закарпатської області. Поблизу озера Кунігунда та недалеко від Алергологічної лікарні. Через це маленьке селище проходить автомобільна траса Ужгород – Рахів. Ви можете відвідати аквапарк «Марина», який знаходиться в Тячеві на відстані 20 км, а маючи біометричний паспорт, відвідати Румунію через КПП «Солотвино», яке знаходиться в 15 км.

Двоповерховий дерев’яний будинок на 8 номерів різного типу, всі номери виконані в Закарпатському етнічному стилі з врахуванням комфорту і зручності.

На території: солоне озеро з лікувальними грязями, великий басейн з солоною йодованою водою і підігрівом, прісний басейн для ігор у волейбол, дитячий басейн з прісною водою, чан, дитячий майданчик, лежаки, парасольки, альтанка, соляна кімната, кафе-бар, парковка, мангал

Помешкання:

2 номери двомісних. Холодильник, TV, вигоди (душ, туалет, умивальник), електрочайник, двоспальне ліжко.
3 номери 3-х місних. Односпальне ліжко і розкладний диван. Холодильник, TV, вигоди (душ, туалет, умивальник), електрочайник.
4 номери 4-х місних.
2 номери 5-ти місних.

Водопостачання: Холодна та гаряча вода постійно.

Харчування:

Комплексне харчування по меню, або самостійно.
Домашня, угорська, закарпатська кухня.

Відпочинок:

Басейн з прісною водою
Дитячий басейн

Лікування:

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер)

Сервіс, включений у вартість:
Мангали
Альтанки
Стоянка

Сервіс за додаткову оплату:
Користування лежаками
Соляна кімната, чан.

Контакти:

Закарпатська область, Тячівський район
смт. Солотвино, вул. Гагаріна, 58

+38 (096) 808-93-93
+38 (096) 31-11-770
+38 (097) 767 70 22

 

Карта

Відгуки

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review