Садиба СОФІЯ Яремче

вулиця І. Петраша, 13, місто Яремче, Івано-Франківська область, 78500
від 300 грн./з людини
+38050 373 5639
00%0

Опис

Садиба СОФІЯ Яремче розташований неподалік водоспаду ПРОБІЙ та скелі СЛОН в Яремче, Ів. Франківської області. Тут ви можете зняти недороге житло 2-ох, 3-ох та 4-ох місні номери різної категорії від Економ і до Люкс класу, де є усе необхідне. Супутникове телебачення та швидкісний інтернет стануть гарними перевагами для тих, хто звик слідкувати за подіями.

Яремче – недорогий відпочинок в Карпатах приватний сектор, де Ви зможете оздоровитись в Карпатах, відпочити біля річки Прут. На Вас очікує чудовий сімейний відпочинку Яремче з дітьми на території Карпатського національного природного парку.

Ви не хочете готувати самостійно, є чудова можливість харчуватися в кафе, піцерії і місцевих ресторанах (українська кухня, гуцульська та європейська кухня).

Відпочинок в Яремче

Відпочити душею та тілом, відновити здоров’я, сили й енергію, де є все необхідне для чудового сімейного відпочинку в Карпатах. Садиба СОФІЯ Яремче дозволить провести недорогий відпочинок в приватному секторі з комфортними умовами. Справжній релакс і відчутне оздоровлення Вам запропонує сучасний комплекс «Ведмежа Гора».

Шукаєте справжній релакс і відчутне оздоровлення? Яремче стане чудовим місцем, а комплекс Романтік Спа Готель дозволить провести недорогий відпочинок і проживання в комфортних умовах, де є все необхідне для чудового сімейного відпочинку в Яремче.

Яремче – природне джерело здоров’я!

Вже всім відомий спектр лікувальних можливостей Карпат. Відвідування басейнів в комплексі «Романтік Спа » позитивно впливає на самопочуття.
Садиба СОФІЯ Яремче пропонує:

  • відпочинок в приватному секторі Яремче;
  • недорогий відпочинок в Яремче;
  • оренду кімнат подобово;
  • демократичні ціни та акції;
  • відпочинок з дітьми.

Чому варто обирати відпочинок в Яремче?

  1. Відпочинок в Яремче в приватному секторі найкращий варіант для сімейного відпочинку з дітьми або друзями в Карпатах. Ціни на проживання та відпочинок в Яремче, приблизно однакові за рівнем комфорту і пропонованого сервісу.
  2. На відміну від Буковелю і Верховини, Яремче має свої переваги для відпочинку і оздоровлення. Хороша інфраструктура для відпочинку, багато комплексів і баз відпочинку.

Порівнюйте і бронюйте проживання в приватному секторі Яремче з іншими місцями поблизу, набирайтесь сил і відпочивайте з комфортом!

*Знижка на проживання! По промокоду надається знижка, для отримання промокоду скористайтеся посиланням.

Інформація

Подібні (50)