Мотель РІТА Берегове

вулиця Мікеша, 3а, Берегове, Закарпатська область, 90200
від 100 грн./з людини
+38066 792 6314
150%1

Опис

Мотель РІТА Берегове розташована неподалік від термальних джерел басейну УСБ «Закарпаття» яке знаходиться неподалік від центральної частини міста Берегово, Закарпатської області. Подібні джерела існують в Угорщині, Новій Зеландії. В Берегове ви можете зняти недороге житло 2-ох, 3-ох та 4-ох – місні номери різного класу від Стандарту і до Люкс, де є усе необхідне. Супутникове телебачення та швидкісний інтернет стануть гарними перевагами для тих, хто звик слідкувати за подіями. Берегово – недорогий відпочинок в Україні в приватному секторі, де Ви зможете оздоровитись в термальних басейнах. Для тих, хто вирушає на відпочинок з домашніми улюбленцями, їх дозволяється брати з собою.

Ви не хочете готувати самостійно, є прекрасна можливість харчуватися в кафе, ресторанах Берегова (українська кухня, угорська, закарпатська та європейська кухня).

Відпочинок Берегово

Справжній релакс і відчутне оздоровлення, де є все необхідне для чудового сімейного відпочинку в Карпатах. Берегово стане чудовим місцем, а Мотель РІТА Берегове дозволить провести недорогий відпочинок в приватному секторі з комфортними умовами. Відпочити душею та тілом, відновити здоров’я, сили й енергію Вам також пропонує сучасний комплекс термальних басейнів «Жайворонок». Чудовий сімейний відпочинку в Берегово з дітьми.

Шукаєте справжній релакс і відчутне оздоровлення? Велятино стане чудовим місцем, а комплекс ТЕПЛІ ВОДИ Велятино дозволить провести недорогий відпочинок і проживання в комфортних умовах, де є все необхідне для чудового сімейного відпочинку в Карпатах. Відпочити душею та тілом, відновити здоров’я, сили й енергію.

Берегво – природне джерело здоров’я!

Спектр лікувальних можливостей Берегівських термальних вод вельми широкий. Відвідування лікувальних басейнів в комплексі «Жайворонк» і УСБ «Закарпаття» позитивно впливає на опорно-руховий апарат, серцево-судинну систему, дихальну та нервову системи, а також при лікуванні гінекологічних захворювань.

Мотель РІТА Берегове пропонує:

  • відпочинок в приватному секторі Берегово;
  • відпочинок в термальних басейнах;
  • недорогий відпочинок в Берегово;
  • оренду кімнат подобово;
  • демократичні ціни та акції;
  • відпочинок з дітьми.

Чому варто обирати відпочинок в Берегово?

  1. Відпочинок в Берегово в приватному секторі найкращий варіант для сімейного відпочинку з дітьми або друзями в Карпатах. Ціни на проживання та відпочинок в Берегово, приблизно однакові за рівнем комфорту і пропонованого сервісу.
  2. На відміну від Косино і Велятино, Берегово має декілька переваг для відпочинку і оздоровлення. Хороша інфраструктура міста: кафе, ресторани, бутіки з товарами із-за закордону (Угорщина, Австрія, Італія).

Порівнюйте і бронюйте проживання в приватному секторі Берегове, набирайтесь сил і відпочивайте з комфортом!

*Знижка на проживання! По промокоду надається знижка, для отримання промокоду скористайтеся посиланням.

Інформація

  • На карті:

Подібні (2)