Котедж ЮСТИННІ Дийда

Рекреаційна територія, селище Дийда, Берегівського району, Закарпатської області
від 300 грн./з людини
+38050 735 2109
00%1

Опис

Котедж ЮСТИННІ Дийда розташована неподалік термальних джерел від міста Берегово і Косонь, Закарпатської області. Подібні джерела існують в Угорщині, Новій Зеландії. Тут ви можете зняти недороге житло 2-ох, 3-ох та 4-ох місні номери різної категорії від Економ і до Люкс класу, де є усе необхідне. Супутникове телебачення та швидкісний інтернет стануть гарними перевагами для тих, хто звик слідкувати за подіями. Дийда (Дідово) – недорогий відпочинок в Карпатах в приватному секторі, де Ви зможете оздоровитись в термальних басейнах, відпочити біля озера, відвідати аквапарк Хорус. На Вас очікує чудовий сімейний відпочинку в Дідово з дітьми на базі відпочинку Бора-Бора.

Ви не хочете готувати самостійно, є чудова можливість харчуватися в кафе, піцерії і ресторанах Берегово (українська кухня, угорська, закарпатська та європейська кухня).

Відпочинок в Дийда

Відпочити душею та тілом, відновити здоров’я, сили й енергію, де є все необхідне для чудового сімейного відпочинку в Карпатах. Дідово стане чудовим місцем, а Садиба СІЛЬВІЯ в Дийда дозволить провести недорогий відпочинок в приватному секторі з комфортними умовами. Справжній релакс і відчутне оздоровлення Вам запропонує сучасний комплекс термальних басейнів «Жайворонок», «Косонь», «Еко Термали».

Шукаєте справжній релакс і відчутне оздоровлення? Дийда стане чудовим місцем, а комплекс Бумеранг дозволить провести недорогий відпочинок і проживання в комфортних умовах, де є все необхідне для чудового сімейного відпочинку біля озера.

Дийда – природне джерело здоров’я!

Спектр лікувальних можливостей термальних вже всім відомий. Відвідування лікувальних басейнів в комплексі «Жайворонк» і УСБ «Закарпаття», «Косонь», «Еко Термал» позитивно впливає на опорно-руховий апарат, серцево-судинну систему, дихальну та нервову системи, а також при лікуванні гінекологічних захворювань.

Котедж ЮСТИННІ Дийда пропонує:

  • відпочинок в приватному секторі Дийда;
  • відпочинок в термальних басейнах;
  • недорогий відпочинок в Косино;
  • оренду кімнат подобово;
  • демократичні ціни та акції;
  • відпочинок з дітьми.

Чому варто обирати відпочинок в Дийда?

  1. Відпочинок в Дідово в приватному секторі найкращий варіант для сімейного відпочинку з дітьми або друзями в Карпатах. Ціни на проживання та відпочинок в Дідово, приблизно однакові за рівнем комфорту і пропонованого сервісу.
  2. На відміну від Берегово і Косино, Дідово має свої переваги для відпочинку і оздоровлення. Хороша інфраструктура для відпочинку, багато комплексів і баз відпочинку, аквапарк.

Порівнюйте і бронюйте проживання в приватному секторі Дийда з іншими місцями поблизу, набирайтесь сил і відпочивайте з комфортом!

*Знижка на проживання! По промокоду надається знижка, для отримання промокоду скористайтеся посиланням.

Інформація

Подібні (7)