Котедж РОКСОЛАНА Ізки

селище Ізки, Міжгірський район, Закарпатська область
від 900 грн./номер
+38097 541 3164
1100%0

Опис

Котедж РОКСОЛАНА розташований в курортному селищі Ізки, неподалік від гірськолижного курорту Ізки, Закарпатська область. Подібні гірськолижні курорти в Закарпатській області: курорт Драгобрат, курорт Пилипець, курорт Красія. Де ви можете зняти недороге житло 2-ох, 3-ох та 4-ох місні номери різної категорії від Економ і до Люкс класу, де є усе необхідне. Супутникове телебачення та швидкісний інтернет стануть гарним доповненням на відпочинку, щоб слідкувати за подіями.

Курорт Ізки – це відпочинок в Карпатах в приватному секторі, де можна забронювати недороге житло в садибі або котеджі. На Вас очікує чудовий сімейний відпочинок в Карпатах з дітьми. Відпочинок літом або зимою в Карпатах особливий, особливий саме в Ізках. Ізки славляться своїми гірськолижними трасами і казковими панорамами.

Зимовий відпочинок в Ізках

Шукаєте місце сили Карпат, де можна відпочити душею та тілом, відновити здоров’я, сили й енергію, де є все необхідне для чудового сімейного відпочинку в Карпатах. Ізки стануть чудовим місцем, а Котедж РОКСОЛАНАІзки Ізки дозволить провести недорогий відпочинок в приватному секторі з комфортними умовами. Ви не хочете готувати самостійно, то є чудова можливість харчуватися в кафе, піцерії і ресторанах поблизу в селищі Ізки (українська кухня, Закарпатська та європейська кухня).

Святкування нового року в Ізках особливе, як і всі новорічні свята. Вбрана ялинка очікує Вас в новорічних прикрасах, на в круги сяють гірлянди. Лунають гучні забави і святкування нового року, у всіх чудовий настрій. Дивовижно великі салюти, які прикрашають небо своїми різноманітними кольорами.

Літній відпочинок Ізки

Справжній релакс і відчутне оздоровлення? Ізки в Закарпатті чудове місце, а Котедж РОКСОЛАНАІзки дозволить провести недорогий відпочинок з проживанням у приватному секторі, в комфортних умовах, де є все необхідне для чудового сімейного відпочинку з дітьми.

Ізки – природнє джерело здоров’я!

Відпочивати в Ізках ще цікавіше ніж на морі, підйомники використовують для огляду гірських вершин які відкриваються з висоти.

Котедж РОКСОЛАНАІзки пропонує:

  • відпочинок в приватному секторі Ізки;
  • недорогий відпочинок в приватному секторі;
  • оренду кімнат подобово;
  • недорогі ціни та акції;
  • відпочинок з дітьми.

Чому варто обирати відпочинок в Карпатах?

  1. Відпочинок в Карпатах в приватному секторі найкращий варіант для недорогого сімейного відпочинку з дітьми або друзями. Ціни на проживання та відпочинок в Ізки, приблизно однакові за рівнем комфорту і пропонованого сервісу.
  2. Велика інфраструктура з величезним різноманіттям рівнем цін і комфорту.

Порівнюйте і бронюйте проживання в приватному секторі Ізки з іншими місцями поблизу. Набирайтесь сил і відпочивайте з комфортом!

*Знижка на проживання! По промокоду надається знижка, для отримання промокоду скористайтеся посиланням.

Інформація

  • На карті:

Подібні (7)