Комплекс КОСИНО Косонь

Урочище, 1, Косонь, Закарпатська область
від 500 грн./з людини
0800 303 200
00%0

Опис

Комплекс КОСИНО в Косонь розташований неподалік міста Берегово і селища Дийда, Закарпатської області. Подібні термальні джерела існують в Угорщині, Новій Зеландії. Тут ви можете зняти недороге житло 2-ох, 3-ох та 4-ох місні номери різної категорії від Економ і до Люкс класу, де є усе необхідне. Супутникове телебачення та швидкісний інтернет стануть гарними перевагами для тих, хто звик слідкувати за подіями.

Косонь (Косино) – недорогий відпочинок в Карпатах в приватному секторі, де Ви зможете оздоровитись в термальних басейнах комплексу Косино, відпочити біля озера в Дийда (Дідово). На Вас очікує чудовий сімейний відпочинку з дітьми в аквапарк Косино.

Ви не хочете готувати самостійно, є чудова можливість харчуватися в кафе, піцерії і місцевих ресторанах (українська кухня, угорська, закарпатська та європейська кухня).

Відпочинок в Косино

Відпочити душею та тілом, відновити здоров’я, сили й енергію, де є все необхідне для чудового сімейного відпочинку в Карпатах. Комплекс КОСИНО Косонь дозволить провести сімейний відпочинок в приватному секторі з комфортними умовами. Справжній релакс і відчутне оздоровлення Вам запропонує сучасний комплекс термальних басейнів «Косино».

Шукаєте справжній релакс і відчутне оздоровлення? Косонь стане чудовим місцем, а комплекс Косино дозволить провести недорогий відпочинок і проживання в комфортних умовах, де є все необхідне для чудового сімейного відпочинку в термальних басейнах.

Косино – природне джерело здоров’я!

Вже всім відомий спектр лікувальних можливостей термальних джерел. Відвідування термальних басейнів в комплексі позитивно впливає на опорно-руховий апарат, серцево-судинну систему, дихальну та нервову системи, а також при лікуванні гінекологічних захворювань.

Комплекс КОСИНО Косонь пропонує:

  • відпочинок в приватному секторі Косонь;
  • відпочинок в термальних басейнах Косино;
  • недорогий відпочинок в Косино;
  • оренду кімнат подобово;
  • демократичні ціни та акції;
  • відпочинок з дітьми.

Чому варто обирати відпочинок в Косино?

  1. Відпочинок в Косино приватний сектор найкращий варіант для сімейного відпочинку з дітьми або друзями в Карпатах. Ціни на проживання та відпочинок в Косонь, приблизно однакові за рівнем комфорту і пропонованого сервісу.
  2. На відміну від Берегово і Дідово, Косино має свої переваги для відпочинку і оздоровлення. Хороша інфраструктура для відпочинку, сучасний комплекс з аквапарком.

Порівнюйте і бронюйте проживання в приватному секторі Косино з іншими місцями поблизу, набирайтесь сил і відпочивайте з комфортом!

*Знижка на проживання! По промокоду надається знижка, для отримання промокоду скористайтеся посиланням.

Інформація

Подібні (1)