Приватний сектор: Буковель (Поляниця) (58)

Курорт Буковель – місце розваг та відпочинку в Карпатах!

Гірськолижний курорт Буковель – привертає увагу тисячі лижників і сноубордистів з України, Білорусії, Румунії та інших країн Європи. Любителі активного відпочинку знаходять безліч видів відпочинку в цьому відомому курорті який працює постійно на протязі року. Пікові сезони припадають на зиму і літо. Відпочити в Карпатах на Буковелі з комфортом пропонують безліч готелів і садиб в приватному секторі, котеджів.

Зимовий відпочинок в Буковелі

Відпочинок зимою в Карпатах особливий, і особливо Буковель який славиться своїми трасами і розвинутою інфраструктурою. Тільки на Буковелі зимовий сезон триває в середньому з листопада по квітень. Курорт знаходиться на висоті 920 метрів на рівнем моря. Засніжені вершини і схили гір, професійно вкладені ратраками, більше п’ятдесят трас різної складності з довжиною від 300 до 2000 метрів. Зимові гірські пейзажі відкриваються на вершинах Карпатських гір. Щоб піднятись на них користуються підйомниками різних типів: крісельний, мульти-ліфт і традиційний бугельний.

Літній відпочинок на курорті Буковелі

Літом відпочивати в Буковелі теж цікаво, підйомники використовують для огляду вершин Карпат. Велосипедисти використовують для спусків з гори по облаштованим трасам.  На території Буковелі розташовано ігрові майданчики для дітей та дорослих, баскетбольна, футбольна площадка, тенісні корти, тренажерний майданчик. Вже декілька років як відкрите одне з найбільших штучних озер в Україні з величезним пляжем.

Відпочинок в Карпатах біля озера

Унікальне озеро в Буковелі має площу 6,8 гектарів, доступні різноманітні види відпочинку: катамарани, гідро цикли, дайвінг школа та різні водні атракції. Курорт Буковель також пропонує різні види оздоровлення  в поєднанні з Карпатським повітрям наповнене фітонцидами. Ви неодмінно покращите свій стан здоров’я. До послуг відпочиваючих СПА центри, Буковельські чани, цілюща джерельна і мінеральна вода.

Відпочинок в Карпатах з дітьми

Відпочивати в Карпатах з дітьми в дитячому таборі АРТЕК КАРПАТИ, який працює з 2014 року цілорічно, саме задоволення. Щорічно Буковель приймає більше 2500 тисяч дітей для відпочинку в Карпатах. Різноманітні спортивні секції, дозволяють розвивати у дітей самостійність, цілеспрямованість та інші важливі якості лідерства.

Порівняти об'єкти

Порівняти

You have reached the maximum of four properties per comparison.