Дегустація меду МЕДОВИЙ ДІМ

Дегустаційний зал “Медовий дім” запрошує всіх покоштувати справжнього Закарпатського меду. На дегустації ми пропонуємо чотири сорти меду, квітковий пилок та три види медових напоїв. А також кожен бажаючий може продегустувати та придбати такі продукти бджільництва: мед, пилок, перга, маточне молочко, прополіс, підмор, трутневий гомогенат, личинки воскової молі, воскові свічки.
В нашому ”Медовому домі ”  Ви зможете відчути  дух  справжнього вулика, де Ви почуєте захоплюючу розповідь  і  побачите фотографії  про  життя  та  роботу  бджіл.  А  також  у  нас  можна побачити колекцію  меду  з  більш  ніж  60 країн світу,  унікальні воскові свічки,  колекцію іграшкових бджілок.
На  деякий  час  Ви можете  стати  навіть бджолярем,  одягнувши  костюм  пасічника та  взявши  до  рук  його інструменти (стамеску,  димар та ін.)  і  почати  роботу  у справжньому вулику (на  жаль  без  бджіл).   А  бджілок можна побачити  за  склом  у скляному вулику, а також послухати, як вони гудуть.
Всім відомо наскільки корисним є мед та продукти бджільництва. Лікарі недарма пропонують замінити цукор на мед. Цей продукт унікальний по насиченості корисними властивостями — мед покращує самопочуття, дарує красу і підтримує молодість, корисний для розуму. Про цілющі властивості меду було відоме ще в Давньому Єгипті. Та мед застосовується, не тільки як ліки, він використовується ще й в кулінарії та косметології.

Запис на дегустацію проводиться:
+38 099 299 77 31
+38 096 300 57 75 

м. Мукачево, вул. Стара, 50