Дегустація винна КАРЛО ШОШ

Дегустаційний зал, винний підвал сім’ї Шош знаходиться в селі Кідьош, п’ять кілометрів від м.Берегово, на обійсті господаря, де він проживає зі своєю сім’єю. Вина Карла Шош регулярно приймають участь у винних фестивалях та конкурсах обласного рівня. А також, в рамках співдружності виноробів та з-за кордону в Угорщину та Словаччину, де заслужено були оцінено майстерність винороба поєднану з унікальністю природи Закарпаття. За 10 останніх років, наші вина здобули біля 100 грамот та дипломів, а також 15 золотих, 27 срібних та 32 бронзові медалі, в т.ч. і за кордоном.

Для отримання ягоди винограду сім’я обслуговує 6 гектарів виноградників, на яких вирощується біля 60 столових та винних сортів винограду. Виноградники розміщені на південному схилі гори поряд з селом.

У своїй діяльності сім’я старається підтримувати славу берегівських виноробів, виготовляючи більше 30 сортів традиційних для нашого краю білих та червоних вин. У підвалі сім’ї Шош можна скуштувати всесвітньо відомі вина Каберне, Совіньон, Шардоне, Рислінг, Мерлот та Опорто, а також улюблене вино для дам — десертний Мускат Оттонель.

Господар особливо багато уваги приділяє традиційним місцевим і старовинним сортам. Важко знайти приватний підвал, де можна скуштувати вино із сортів винограду Бакатор та Серемський Зелений. Для того, щоб створити найбільший в регіоні асортимент місцевих вин, господар щороку восени закуповує виноград в селах Дідово та Бейгань, де вирощують сорти Мюллер-Тургау, Зенґе, Зеніт, Черсеґі, Фюсереш, Фурмінт, Цвайґелт, Сапераві. Поряд з тим, винороб живе в постійному пошуку нових смаків та рецептів. Уже давно здобули славу найпопулярніших та найдипломованіших вина виготовлені за власними рецептами, такі як сухий червоний Карлот, Тамянка Рожева, потужна Чорна Троянда, іменні Вермути, Кагор «Білий Орел» і, звісно, сімейне вино присвячене коханій дружині — Жужіка Ти Солодка.

На більшості площі власного виноградника дозрівають винні сорти винограду, зокрема солодкий та пряний Трамінер, з якого вже десятки років тому виготовляли чудове вино Троянда Закарпаття, що було визнаним та популярним на території всього Радянського Союзу. А сорт Королівська Леанка – загальновідомий та улюблений сорт краю. Тому, не випадково, це вино стало символом Винного Ордену імені Святого Венцела та флагманським вином його Лицарів.

Дегустацію починають традиційно з легкого, білого сухого вина, та завершують солодким червоним вином. Після дегустації кожного виду вина гостей пригощають нарізаними яблуками, сиром, солоними паличками, печивом, арахісом тощо, адже вони відбирають смак попередньо скуштованого вина, щоб повною мірою насолодитися смаком наступного сорту. Манера проведення дегустацій і те, що гості бачать в погребі сім’ї Карла Шош є частково результатом закордонних навчальних поїздок.

Запрошуємо на дигустацію вина де Ви можете придбати його для себе чи своїх знайомих.
Запис на дегустацію проводиться за тел.: +38 050 934 76 71

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 0 reviews