Зона відпочинку БУМЕРАНГ

Зона відпочинку Бумеранг, приватний сектор.  Озеро Бумеранг ( назвали «Бумеранг» за його форму) знаходиться в селі Дийда, за сім кілометрів від міста Берегово Закарпатської області. Озеро з’явилось на місці пісчаного кар’єру, тож вода в ньому, як і у всіх озерах такого походження, чиста, прозора, з блакитним відтінком. Площа водойми — 54,6 га, максимальна глибина – 16 м.   На берегах озера розташувався рекреаційний комплекс локального масштабу, але, враховуючи віддаленість Закарпаття від морського узбережжя, він є гарною альтернативою, коли море далеко, а Буковель – дорого. Тим більше, що рівень сервісу тут цілком пристойний, а ціни — прийнятні. Свідченням цього є те, що сюди приїздять відпочивальники навіть із сусідніх областей.

Зупинитись тут можна у готельних комплексах, або в наметовому містечку. Зона відпочинку складається із загального пляжу і окремих секторів, які можна замовити для відпочинку на кілька днів. Вхід на пляж платний. На території – все, що має бути на хорошому пляжі: лежаки з навісами, роздягальні, водні атракціони, поля для пляжного футболу та волейболу, дитяча зона, ресторан і навіть невеличкий аквапарк.

Є можливість організації наметового містечка.

Вартість сектору для кемпінгу становить 220-430 грн за доба і залежить від площі та облаштування (столик з парасолькою, лежак, мангал). Розрахункова година — виїзд до 11:00.

На базі відпочинку Бумеранг є все необхідне для неповторного відпочинку з дітьми. А саме  водні гірки, 2 дитячі басейни (діаметр 7 м), дитячі атракціони, лабіринт, рибалочка-імітація для дітей, аерохокей, водні кулі. А також окремий пляж з чотирма басейнами (глибина двох — 1,40 м, інших двох — 0,50 м), альтанками та цілодобовим графіком роботи.

На території пляжу є майданчик для волейболу та міні-футболу.

 

Вартісь відпочинку в Бумеранг:

понеділок-п’ятниця — 100 грн з особи;

субота-неділя — 150 грн з особи.

Катамаран — 50-70 грн за 30 хв.

Діти до 12 років — безкоштовно.
У вартість входить користування гірками, дитячий майданчик та басейн, лежак (при наявності вільних місць), паркінг під охороною.

 

Контакти:

Закарпатська область
Берегівський район
с. Дийда

+38 (067) 336-51-61