Ціни на відпочинок в Дідово

 

Ціни на відпочинок в Дідово приватний сектор. Ось уже й літо почалося, наступив сезон відпусток. Більшість людей обмірковує , куди б поїхати відпочити. Із-за складної ситуації в Україні, переважна більшість українців не може дозволити собі відпочинок за кордоном, і само собою в Криму, багато хто планує відпочинок в Україні. Звісно, не всі помістять на морі в Одесі, чи Миколаїівській області. А позасмагати біля водойми хочеться багатьом. Тому, ми Вам пропонуємо інформацію про ціни на  курорт Дідово (Дийда) у Берегівському районі Закарпатської області, який в останні роки є популярним не тільки для мешканців Закарпаття, а й Західної України загалом.

ело Дийда (укр. Дідово, угорська — Beregdéda) знаходиться на півдні Берегівського району, Закарпатської області. Знаходиться в кількох кілометрах від районного центру – міста Берегово, а також близько десяти кілометрів від україно-угорського кордону КПП «Лужанка».

Багато століть назад, навіть за часів радянської влади на околиці села діяв пісочний кар’єр. Так, як добування піску позначилося на багатьох будівлях села, кар’єр закрили і на його місці з’явилося Дідівське озеро. Ця територія стала улюбленим місцем відпочинку для жителів округи. Площа водойми більше 54 гектарів, максимальна глибина. За словами місцевихDidovo4жителів, найбільша глибина озера значно перевищує 20 метрів. Кілька років тому на певній частині території тут обладнали пляж, який називається «Бумеранг». Вхід на пляж платний. У робочі дні ціна з 1 людини – 50 гривень, а у вихідні та святкові – 60 грн/людину. На пляжі обладнані лежаки. Також є стоянка, кілька барів, водні гіроки а також кілька видів атракціонів на воді, а саме:

— Катер, водні лижі

— «Таблетка»

— «Банан» (5-місний)

— Катамаран

— Водяні кулі.

На протилежній від «Бумерангу» стороні діє так зване наметова містечко. Якшо виразитися коректніше, то тут діє територія з 80 секторів, куди люди приїжджають відпочивати на одну або декілька діб. Деколи, відпочиваючі проводять тут навіть тижні. Сектори поділені на кілька категорій, відповідно і ціни на кожні категорії відрізняються. І справа тут не в послугах, що надають. Кожний сектор обладнаний накритою бесідкою, мангалом, де можна розпалити вогнище , і щось посмажити чи зварити смачненьке, лежаками для загоряння, виходом до води, сміттєвим баком, та місцем для паркування автомобілів і розкладання палаток. Покрив землі – покошена травичка. Кожен сектор загороджений сіткою. Є біо-туалети, які розраховані приблизно 1 біо-туалет/ 5 секторів (далеко не в найкращому стані, але факт їх перебування там точно є)

Також є тут приватні території, де побудовані будинки, вілли на різний смак і гаманець. Вони здебільшого також здаються в оренду. У кожному будинку свої зручності,умови комфорт. Відповідно й ціни різні. Щоправда, не всі з них, мають прямий вихід до води. Але спеціально для садиб, що не мають виходи до води, там є загальний пляж, куди й ходять відпочиваючі.

Україна, Закарпатська область,

Берегівський район, с. Дийда.